شما اینجا هستید : شرکت روشنا  -> معرفی ما >

معرفی ما

شرکت تولیدی بازرگانی پایا مهر گستران روشنا به شماره ثبت 469831 در سال 1393 با موضوع تهیه، توزیع، تولید، خرید و فروش و واردات و صادرات، واردات انواع محصولات و مواد غذایی و انواع روغن های خوراکی، واردات دام زنده و فراورده های دامی، نهاده های خوراک دام، داروی دامی و تجهیزات مرتبط و نیز ایجاد و تشکیل هر گونه فروشگاه جهت فروش و توزیع کالاهای شرکت و خدمات پس از فروش آن ها، بازاریابی مجاز و اطلاع رسانی و پردازش اطلاعات پس از کسب مجوزهای لازم و راه اندازی کسب و کار فروشگاه اینترنتی، طراحی و پیاده سازی سایت های اینترنتی و فعالیت در زمینه تجارت الکترونیک مجاز در رابطه با موضوع فعالیت شرکت، هرگونه مشاوره مدیریتی و بازرگانی مرتبط، خدمات برگزاری و شرکت در سمینار، همایش ها، گردهمایی های تخصصی و نمایشگاه های داخلی و خارجی، تولید، خرید و فروش، واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی، عقد قراردادها با اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی، ارائه کلیه فعالیت های مشاوره ای و مدیریتی مجاز در زمینه طرح ها و پروژه های مرتبط، اخذ و اعطای نمایندگی های داخلی و خارجی و ایجاد شعب در داخل و خارج از کشور، شرکت در مزایدات و مناقصات ونمایشگاه های داخلی و بین المللی و اخذ وام و تسهیلات از بانک ها و موسسات مالی و اعتباری داخلی و خارجی تاسیس گردید. در سال 1401 به علت ورود شرکت در عرصه ساخت کارخانه فعالیت های عمرانی نیز به موضوع فعالیت شرکت الحاق گردید.
این شرکت فعالیت خودر را با مدیر عاملی محمد قاجاریه قوانلو آغاز نمود.
این شرکت سالیان متمادی در زمینه تهیه، تولید و توزیع مواد خوراکی؛ شامل انواع روغن های خوراکی، حبوبات، برنج و .. فعالیت می نماید. همچنین عضو انجمن روغن های خوراکی ایران بوده و داری مجوز فعالیت از اتحادیه ها و صنوف مرتبط می باشد.
عمده فعالیت های این شرکت در زمینه واردات، صادرات ، خرید و فروش، تولید و ترخیص کالا می باشد. این شرکت در زمینه  بازرگانی در حال فعالیت واردات، صادرات خرید و فروش و در زمینه تولید در حال احداث کارخانه تصفیه روغن خوراکی و بسته بندی کالاهای وارداتی شامل حبوبات و برنج می باشد.
عمده فعالیت شرکت در زمینه بازرگانی:
- واردات عدس از کشور کانادا
- واردات نخود سیاه از کشور هند
- واردات برنج از کشور پاکستان
-  واردات نخود رسمی از اشور کانادا و روسیه
- واردات ارزن از کشور روسیه 
- واردات روغن سویا خام از کشور ترکیه
همچنین این شرکت در صدد ایجاد شعب در دیگر شهرها از جمله ساوه که محل احداث کارخانه می باشد 
اطلاعات تماس با ما
دفتر مرکزی شرکت روشنا :
خیابان شریعتی ، بالاتر از مترو شریعتی ، خیابان شهید حبیب اله شواری ، کوچه شهید سید رضا طباطبایی ، پلاک 9 ، طبقه اول
تلفن : 02126722203
آدرس کارخانه :
شهر صنعتی کاوه ، ساوه ، منطقه اقتصادی کاوه ، خیابان پولادگر ، شهدای پنجم 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت پایا مهر گستران روشنا می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح